Aktualności

Kombinezony dla WOPRu

2007.12.28 00:00

Autor: Biuro Prasowe, Wprowadzenie: Administrator

27 grudnia br. Członek Zarządu Województwa Mazowieckiego Waldemar Roszkiewicz przekazał Wodnemu Ochotniczemu Pogotowiu Ratunkowemu w Legionowie 20 kompletów specjalistycznej odzieży zimowej. Spotkanie odbyło się w siedzibie Urzędu Marszałkowskiego Województwa Mazowieckiego w Warszawie.

Legionowskie WOPR pełni całoroczną służbę nad Jeziorem Zegrzyńskim. Jako jedyne pogotowie wodne wyposażone jest w poduszkowiec ratowniczy − specjalistyczną jednostkę wykorzystywaną do ratownictwa lodowego.

- Mam nadzieję, że dzięki nowej odzieży, praca w trudnych, zimowych warunkach będzie choć trochę lżejsza – powiedział Członek Zarządu Województwa Mazowieckiego, Waldemar Roszkiewicz.

Przekazane kombinezony wykonane są z wysokiej klasy materiału Goretex i odznaczają się wysoką wodoodpornością i wiatroszczelnością. Będą bardzo przydatne ratownikom w okresie zimowym.

Liczba wyświetleń: 755

powrót

Szanowni Państwo, jeżeli opublikowany artykuł nie jest prawidłowo odczytany przez czytnik ekranu, prosimy o przesłanie uwag do artykułu wraz z podaniem linka do informacji, której dotyczy pytanie. Postaramy się udostępnić bardziej czytelny plik.