Aktualności

Podsumowanie ZPORR 2004 - 2006

2008.09.30 00:00 , aktualizacja: 2012.06.04 12:36

Autor: Anita Miernik, Wydział Zarządu, Wprowadzenie: Łucja D. Cichocka

W ramach realizacji zadania wynikającego z planu działań informacyjnych i promocyjnych Zintegrowanego Programu Operacyjnego Rozwoju Regionalnego na lata 2004-2006, 25 września br. w Centrum Konferencyjno – Kongresowym PWSBiA w Warszawie odbyła się konferencja pn. „Zintegrowany Program Operacyjny Rozwoju Regionalnego w Województwie Mazowieckim – doświadczenia, rezultaty, wnioski”. W spotkaniu wziął udział Wicemarszałek Stefan Kotlewski.
 

Celem konferencji było podsumowanie wdrażania Programu w Województwie Mazowieckim oraz prezentacja doświadczeń i wyników jego realizacji przez instytucje zaangażowane w zarządzanie i wdrażanie ZPORR oraz beneficjentów realizujących projekty: samorządy, uczelnie, szpitale, organizacje pozarządowe, przedsiębiorców.
Jak podkreślił Wicemarszałek Stefan Kotlewski skala zainteresowania wsparciem z funduszy strukturalnych przerosła wszelkie oczekiwania - suma dofinansowania złożonych projektów infrastrukturalnych prawie trzykrotnie przekroczyła dostępne środki.
Konferencja odbyła się w ramach projektu „Promocja i informacja na temat ZPORR w województwie mazowieckim” współfinansowanego przez Unię Europejską z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego oraz budżetu państwa w ramach Zintegrowanego Programu Operacyjnego Rozwoju Regionalnego.

Liczba wyświetleń: 1009

powrót

Szanowni Państwo, jeżeli opublikowany artykuł nie jest prawidłowo odczytany przez czytnik ekranu, prosimy o przesłanie uwag do artykułu wraz z podaniem linka do informacji, której dotyczy pytanie. Postaramy się udostępnić bardziej czytelny plik.