Aktualności

Pilawa ma nowe wielofunkcyjne boisko sportowe

2008.10.22 00:00 , aktualizacja: 2012.06.04 08:28

Autor: Anna Trzeciak, UMiG Pilawa, Wprowadzenie: Łucja D. Cichocka

20 października br. Członek Zarządu Województwa Mazowieckiego Waldemar Roszkiewicz uczestniczył w uroczystym otwarciu wielofunkcyjnego boiska sportowego w Pilawie.
 

Budowa obiektu trwała zaledwie 10 miesięcy. W ramach zadania wybudowane zostało boisko ze sztuczną nawierzchnią o powierzchni 28mx42m, w tym boisko do piłki ręcznej, do minifutbolu, boisko do siatkówki oraz dwa boiska do koszykówki. Dodatkowo wybudowane zostało ogrodzenie i oświetlenie boiska oraz trybuny na 90 miejsc. Realizacja inwestycji wymagała również przebudowy linii elektroenergetycznej, przebudowy sieci kanalizacyjnej, wodociągowej oraz gazowej.

Łączny koszt zadania wyniósł prawie 675 tys. zł. Inwestycja została dofinansowana kwotą 30 tys. zł z Samorządowego Instrumentu Wsparcia Rozwoju Mazowsza Komponent D Mazowiecki Instrument Wsparcia Rozwoju Infrastruktury Sportowej oraz kwotą 200 tys. zł z Funduszu Rozwoju Kultury Fizycznej.

Liczba wyświetleń: 529

powrót

Szanowni Państwo, jeżeli opublikowany artykuł nie jest prawidłowo odczytany przez czytnik ekranu, prosimy o przesłanie uwag do artykułu wraz z podaniem linka do informacji, której dotyczy pytanie. Postaramy się udostępnić bardziej czytelny plik.