Aktualności

Bus na gwiazdkę

2008.12.17 00:00 , aktualizacja: 2014.12.19 10:12

Autor: Administrator, Wprowadzenie: Agnieszka Stabińska

14 grudnia br. Członek Zarządu Województwa Mazowieckiego Piotr Szprendałowicz wziął udział w przekazaniu nowego busa dla gminy Zakrzew.
 

Zakup busa marki Mercedes z 28 miejscami siedzącymi dofinansowano kwotą 70 tys. zł ze środków budżetu Województwa Mazowieckiego w ramach Samorządowego Instrumentu Wsparcia Rozwoju Mazowsza Komponent B Mazowiecki Instrument Wsparcia Modernizacji Placówek Oświatowych. Z pojazdu będą mogli korzystać uczniowie wszystkich szkół z terenu gminy.

Uroczyste przekazanie Mercedesa odbyło się podczas tradycyjnego, dorocznego spotkania gwiazdkowego mieszkańców gminy Zakrzew. Z okazji zbliżających się Świąt Bożego Narodzenie Członek Zarządu Piotr Szprendałowicz życzył zebranym ciepłych, rodzinnych świąt i pomyślności w nadchodzącym roku.

Liczba wyświetleń: 548

powrót

Szanowni Państwo, jeżeli opublikowany artykuł nie jest prawidłowo odczytany przez czytnik ekranu, prosimy o przesłanie uwag do artykułu wraz z podaniem linka do informacji, której dotyczy pytanie. Postaramy się udostępnić bardziej czytelny plik.