Aktualności

Inwestycje infrastrukturalne w subregionie radomskim

2009.01.06 00:00 , aktualizacja: 2012.06.01 12:30

Autor: Marta Michalska, Wydział Zarządu, Wprowadzenie: Agnieszka Stabińska

31 grudnia br. w miejscowości Rawica na terenie gminy Tczów oddano do użytku przebudowany odcinek drogi wojewódzkiej nr 733. W uroczystym otwarciu uczestniczył Członek Zarządu Województwa Mazowieckiego Piotr Szprendałowicz.
 

Inwestycja kosztowała ponad 1 mln 100 tys. zł i została w całości sfinansowana z budżetu Województwa Mazowieckiego. W ramach remontu wykonano m. in. wzmocnienie konstrukcji jezdni oraz jej poszerzenie do normatywnej szerokości 6 m, poprawiono także odwodnienie. Prace zostały wykonane na odcinku 1200 m. Przebudowa drogi przyczyniła się do poprawy bezpieczeństwa ruchu drogowego.

W tym samym dniu Członek Zarządu Województwa Mazowieckiego Piotr Szprendałowicz wziął udział w symbolicznym otwarciu nowowybudowanej drogi gminnej Tablice - Godów na terenie gminy Kowala. Do tej pory 400 metrowy odcinek był drogą gruntową, teraz przejazd jest bezpieczny i wygodny bez względu na pogodę.

Liczba wyświetleń: 799

powrót

Szanowni Państwo, jeżeli opublikowany artykuł nie jest prawidłowo odczytany przez czytnik ekranu, prosimy o przesłanie uwag do artykułu wraz z podaniem linka do informacji, której dotyczy pytanie. Postaramy się udostępnić bardziej czytelny plik.