Aktualności

Nowa droga na radomskich Wośnikach

2009.01.08 00:00 , aktualizacja: 2012.06.01 12:25

Autor: Marta Michalska, Wydział Zarządu, Wprowadzenie: Agnieszka Stabińska

7 stycznia br. w Radomiu oddano do użytku nowa drogę. W uroczystościach przekazania inwestycji wziął udział Członek Zarządu Województwa Mazowieckiego Piotr Szprendałowicz.
 

Inwestycja kosztowała prawie 3 mln zł. Zadanie zostało dofinansowane z budżetu Województwa Mazowieckiego w ramach Samorządowego Instrumentu Wsparcia Rozwoju Mazowsza Komponent J Mazowiecki Instrument Wsparcia Potencjału Rozwojowego kwotą 2 mln zł.

W ramach zadania wykonano infrastrukturę techniczną dla obsługi terenów przemysłowych w osiedlu Wośniki w Radomiu – powstała droga dojazdowa od ulicy Hodowlanej do planowanego Centrum Przetwarzania Danych Ministerstwa Finansów wraz z infrastrukturą. Odcinek o długości 750 m i szerokości 7 m został wykonany z kostki. W ramach inwestycji zrobiono odwodnienie, kanalizację sanitarną, wodociąg oraz oświetlenie składające się z 26 nowych słupów elektrycznych.

Liczba wyświetleń: 773

powrót

Szanowni Państwo, jeżeli opublikowany artykuł nie jest prawidłowo odczytany przez czytnik ekranu, prosimy o przesłanie uwag do artykułu wraz z podaniem linka do informacji, której dotyczy pytanie. Postaramy się udostępnić bardziej czytelny plik.