Aktualności

Posiedzenie Prezydium Konwentu Wójtów, Burmistrzów i Prezydentów Województwa Mazowieckiego

2009.01.15 00:00 , aktualizacja: 2012.06.01 12:12

Autor: Łucja D. Cichocka, Wprowadzenie: Łucja D. Cichocka

14 stycznia br. w Grodzisku Mazowieckim odbyło się posiedzenie Prezydium Konwentu Wójtów, Burmistrzów i Prezydentów Województwa Mazowieckiego. Zarząd Województwa Mazowieckiego reprezentował Marszałek Adam Struzik.
 

Podczas spotkania omówiono m. in. obecny stan priorytetów Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Mazowieckiego 2007-2013 i jego perspektywy na najbliższy rok. Wśród omawianych tematów znalazły się również możliwości finansowania projektów przez Wojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej oraz aktualny stan oświaty w regionie i zadania w tym zakresie na 2009 rok.

Posiedzenie stało się także okazją do podsumowania Mazowieckiego Sportowego Turnieju Miast i Gmin 2008r. Marszałek Adam Struzik wręczył puchary przedstawicielom gmin i miast rywalizujących w pięciu kategoriach zależnych od ilości mieszkańców.

W spotkaniu poza przedstawicielami gmin i miast z terenu całego Mazowsza uczestniczyli także przedstawiciele Mazowieckiej Jednostki Wdrażania Programów Unijnych, Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej oraz przedstawiciele administracji rządowej.

Liczba wyświetleń: 1718

powrót

Szanowni Państwo, jeżeli opublikowany artykuł nie jest prawidłowo odczytany przez czytnik ekranu, prosimy o przesłanie uwag do artykułu wraz z podaniem linka do informacji, której dotyczy pytanie. Postaramy się udostępnić bardziej czytelny plik.