Aktualności

Mercedes dla OSP w Gulinie

2009.02.03 00:00 , aktualizacja: 2012.05.31 11:46

Autor: Marta Michalska, Wydział Zarządu, Wprowadzenie: Łucja D. Cichocka

Strażacy z jednostki Ochotniczej Straży Pożarnej w Gulinie w gminie Zakrzew mają nowy sprzęt. 31 stycznia br. odbyło się uroczyste przekazanie do użytku wozu bojowego marki Mercedes.
 

Całkowity koszt zakupu samochodu wyniósł 190 tys. zł, z czego 90 tys. stanowiło dofinansowanie ze środków Samorządu Województwa Mazowieckiego w ramach Samorządowego Programu Wsparcia Ochotniczych Straży Pożarnych.

Podczas uroczystości przekazywania kluczyków do nowego samochodu Członek Zarządu Województwa Mazowieckiego Piotr Szprendałowicz podkreślił, że bezpieczeństwo mieszkańców jest jednym z priorytetów władz Mazowsza, czego dowodem jest czwarty rok działania programu wsparcia dla Ochotniczych Straży Pożarnych. Uroczystość stała się również okazją do wyróżnienia Piotra Szprendałowicza tytułem honorowego członka OSP w Gulinie. W spotkaniu uczestniczył także radny województwa mazowieckiego Bogumił Ferensztajn.

Liczba wyświetleń: 899

powrót

Szanowni Państwo, jeżeli opublikowany artykuł nie jest prawidłowo odczytany przez czytnik ekranu, prosimy o przesłanie uwag do artykułu wraz z podaniem linka do informacji, której dotyczy pytanie. Postaramy się udostępnić bardziej czytelny plik.