Aktualności

Otwarcie nowej hali sportowej

2009.03.02 00:00 , aktualizacja: 2012.05.30 15:50

Autor: Administrator, Wprowadzenie: Agnieszka Stabińska

Zespół Medycznych Szkół Policealnych w Przasnyszu ma nową halę sportową. 27 lutego br. Marszałek Województwa Mazowieckiego Adam Struzik wziął udział w uroczystym oddaniu obiektu do użytku.
 

Hala sportowa z aulą wykładową, zapleczem dydaktycznym i administracyjno-biurowym przy Zespole Medycznych Szkół Policealnych w Przasnyszu jest inwestycją finansowaną ze środków Samorządu Województwa Mazowieckiego. Na ten cel w ramach Wieloletniego Planu Inwestycyjnego przeznaczono ponad 7,7 mln zł.

Hala gimnastyczna ma wymiary o powierzchni 21x36, pełne zaplecze sanitarne, szatniowe i techniczne oraz widownię na 100 osób. W obiekcie znalazły się również: siłownia, zewnętrzne boisko wielofunkcyjne, sale wykładowo -ćwiczeniowe, w tym pracownia masażu mokrego i pracownia językowa, aula wykładowa, biblioteka z czytelnią i centrum multimedialnym, pokoje administracji biurowej i platforma dźwigowa dla osób niepełnosprawnych.

Liczba wyświetleń: 570

powrót

Szanowni Państwo, jeżeli opublikowany artykuł nie jest prawidłowo odczytany przez czytnik ekranu, prosimy o przesłanie uwag do artykułu wraz z podaniem linka do informacji, której dotyczy pytanie. Postaramy się udostępnić bardziej czytelny plik.