Aktualności

Dziewięć nowych samochodów dla policji

2009.03.24 00:00 , aktualizacja: 2012.05.30 12:32

Autor: Biuro Prasowe, Wprowadzenie: Agnieszka Stabińska

23 marca br. w Nowym Dworze Mazowieckim Marszałek Województwa Mazowieckiego Adam Struzik oraz Wicemarszałek Ludwik Rakowski uroczyście przekazali nowe samochody komendom powiatowym policji z regionu okołowarszawskiego.
 

Komendy powiatowe policji z regionu okołowarszawskiego wzbogaciły się o dziewięć nowych oznakowanych samochodów policyjnych. Samochody trafiły do powiatów: piaseczyńskiego, otwockiego, mińskiego, nowodworskiego, grodziskiego, legionowskiego, pruszkowskiego, warszawskiego-zachodniego oraz wołomińskiego.

Samorząd Województwa Mazowieckiego na dofinansowanie zakupu samochodów przeznaczył blisko 216 tys. zł.

Jest to już kolejne tego typu wsparcie dla mazowieckiej policji. W latach 2005-2008 Samorząd Województwa Mazowieckiego dofinansował zakup 253 samochodów, 13 motocykli i 8 łodzi motorowych. Na ten cel przeznaczono łącznie blisko 6,5 mln zł.

Liczba wyświetleń: 943

powrót

Szanowni Państwo, jeżeli opublikowany artykuł nie jest prawidłowo odczytany przez czytnik ekranu, prosimy o przesłanie uwag do artykułu wraz z podaniem linka do informacji, której dotyczy pytanie. Postaramy się udostępnić bardziej czytelny plik.