Aktualności

Targi IFE Poland

2009.05.26 00:00 , aktualizacja: 2012.05.29 09:24

Autor: Norman Dysiński, Departament Rolnictwa i Modernizacji Terenów Wiejskich, Wprowadzenie: Agnieszka Stabińska

W dniach 20 - 22 maja br. Samorząd Województwa Mazowieckiego po raz trzeci uczestniczył w Międzynarodowych Targach Żywności, Napojów oraz Usług Hotelarskich i Gastronomicznych IFE Poland w Warszawie.
 

Targi IFE Poland to jedne z największych targów sektora spożywczego i gastronomicznego w Polsce, stwarzające ogromną szansę promocji potencjału Województwa Mazowieckiego w tym obszarze.

Do uczestnictwa w targach Samorząd Województwa Mazowieckiego zaprosił 15 firm z Mazowsza – wielokrotnych laureatów ogólnopolskich i wojewódzkich konkursów z branży spożywczej. Firmy te zaprezentowały swoje wyroby krajowym i zagranicznym konsumentom. Na mazowieckim stoisku producenci i przetwórcy oferowali żywność ekologiczną, wyroby tradycyjne, jak również wysokiej jakości produkty konwencjonalne, co dawało znakomitą możliwość promowania potencjału Mazowsza. Atrakcyjność i różnorodność stoiska cieszyła się ogromnym zainteresowaniem zwiedzających, a biznesowy charakter targów sprzyjał nawiązaniu efektywnych kontaktów handlowych z partnerami pochodzącymi z Polski, jak i zagranicy.

Podczas uroczystej ceremonii otwarcia zaproszonych gości przywitał Zastępca Dyrektora Departamentu Rolnictwa i Modernizacji Terenów Wiejskich w Urzędzie Marszałkowskim Województwa Mazowieckiego Kazimierz Porębski.

Liczba wyświetleń: 410

powrót

Szanowni Państwo, jeżeli opublikowany artykuł nie jest prawidłowo odczytany przez czytnik ekranu, prosimy o przesłanie uwag do artykułu wraz z podaniem linka do informacji, której dotyczy pytanie. Postaramy się udostępnić bardziej czytelny plik.