Aktualności

Wojewódzki Ośrodek Medycyny Pracy po remoncie

2009.07.15 00:00 , aktualizacja: 2012.05.24 09:51

Autor: Biuro Prasowe, Wprowadzenie: Agnieszka Stabińska

Adam Struzik – Marszałek Województwa Mazowieckiego oraz Stefan Kotlewski – Wicemarszałek wzięli udział w otwarciu wyremontowanego budynku Mazowieckiego Wojewódzkiego Ośrodka Medycyny Pracy Oddział w Warszawie. Całkowity koszt inwestycji wyniósł 2,1 mln zł, z czego ponad 500 tys. zł pochodziło z budżetu województwa mazowieckiego.
 

Generalny remont Mazowieckiego Wojewódzkiego Ośrodka Medycyny Pracy Oddział w Warszawie rozpoczął się w 2005 r. W tym czasie m.in. wymieniono stropy, dach, instalacje elektryczne i CO, odnowiono pomieszczenia, w których mieszczą się gabinety lekarskie i diagnostyczne. Zakupiono również specjalistyczny sprzęt do wykonywania badań laryngologicznych i okulistycznych.
Ponadto budynek został dostosowany do potrzeb osób niepełnosprawnych poprzez dobudowanie części, w której znajduje się winda.

Jak powiedział Marszałek Adam Struzik jednym ze strategicznych zadań realizowanych przez Samorząd Województwa Mazowieckiego jest wspieranie sektora ochrony zdrowia. Podkreślił również, że modernizacja Mazowieckiego Wojewódzkiego Ośrodka Medycyny Pracy przyczyni się nie tylko do zwiększenia komfortu i dostępu pacjentów do usług medycznych, ale również poprawi warunki pracy personelu.

Liczba wyświetleń: 482

powrót

Szanowni Państwo, jeżeli opublikowany artykuł nie jest prawidłowo odczytany przez czytnik ekranu, prosimy o przesłanie uwag do artykułu wraz z podaniem linka do informacji, której dotyczy pytanie. Postaramy się udostępnić bardziej czytelny plik.