Aktualności

Specjalistyczny sprzęt dla OSP z regionu płockiego

2009.07.21 00:00 , aktualizacja: 2012.05.24 08:21

Autor: Administrator, Wprowadzenie: Iwona Dybowska

20 lipca br. Marszałek Województwa Mazowieckiego Adam Struzik oraz przedstawiciele samorządów lokalnych z terenu regionu płockiego podpisali porozumienia dotyczące dofinansowania zakupu samochodów i sprzętu przeciwpożarowego. Samorząd Województwa Mazowieckiego przeznaczył na ten cel ponad 1,4 mln zł.
 

Strażacy z Ochotniczych Straży Pożarnych z regionu płockiego otrzymają 13 samochodów ratowniczo-gaśniczych, specjalistyczny sprzęt przeciwpożarowy, motopompy, zestawy ratownictwa drogowego, ubrania ochronne oraz agregaty oddymiające. Gruntowne uzupełnienie sprzętu, będącego na wyposażeniu jednostek OSP, ma poprawić skuteczność i bezpieczeństwo przeprowadzanych akcji.

Dofinansowanie zostało przyznane w ramach Samorządowego Programu Wsparcia Ochotniczych Straży Pożarnych w Województwie Mazowieckim „OSP-2009”, po raz pierwszy realizowanego w formie elektronicznej.

Pliki do pobrania

Rozmiar: 151 kB, Liczba pobrań: 368, Dokument programu Microsoft Word

Liczba wyświetleń: 693

powrót

Szanowni Państwo, jeżeli opublikowany artykuł nie jest prawidłowo odczytany przez czytnik ekranu, prosimy o przesłanie uwag do artykułu wraz z podaniem linka do informacji, której dotyczy pytanie. Postaramy się udostępnić bardziej czytelny plik.