Aktualności

Inwestycje w powiecie sochaczewskim

2009.09.21 00:00 , aktualizacja: 2012.05.18 14:42

Autor: Wydział Komunikacji Zewnętrznej, Wprowadzenie: Iwona Dybowska

19 września br. Marszałek Województwa Mazowieckiego Adam Struzik wziął udział w uroczystościach wmurowania kamienia węgielnego pod budowę Domu Pomocy Społecznej w Młodzieszynie i Zespołu Szkół Specjalnych w Erminowie.
 

W skład Domu Pomocy Społecznej w Młodzieszynie ma wejść kompleks obiektów – budynek administracyjny, dwukondygnacyjny budynek mieszkalny dla pensjonariuszy oraz budynek kuchni z jadalnia. W Erminowie natomiast trwają prace nad przygotowaniem nowoczesnej, przestronnej szkoły, dostosowanej do potrzeb osób niepełnosprawnych.

Marszałek Adam Struzik pogratulował lokalnym władzom rozpoczętych inwestycji. Zaznaczył, że nadrzędnym celem Samorządu Województwa Mazowieckiego jest zapewnienie mieszkańcom regionu jak najwyższego komfortu i standardu życia. Dlatego tak cenne są lokalne inicjatywy, służące dobru drugiego człowieka. Udział w uroczystości wmurowania kamienia węgielnego pod budowę Domu Pomocy Społecznej i Zespołu Szkół Specjalnych uświadamia, że cechą każdego społeczeństwa jest jego różnorodność, a na jego siłę wpływa m.in. wzajemny szacunek oraz umiejętność harmonijnej, wielopokoleniowej koegzystencji.

Liczba wyświetleń: 375

powrót

Szanowni Państwo, jeżeli opublikowany artykuł nie jest prawidłowo odczytany przez czytnik ekranu, prosimy o przesłanie uwag do artykułu wraz z podaniem linka do informacji, której dotyczy pytanie. Postaramy się udostępnić bardziej czytelny plik.