Aktualności

Jesteśmy dumni z naszej reprezentacji!

2009.10.01 00:00 , aktualizacja: 2012.05.16 14:19

Autor: Administrator, Wprowadzenie: Łucja D. Cichocka

W dniu 28 września br. zawodnicy Drużyny Urzędu Marszałkowskiego Województwa Mazowieckiego w Piłce Nożnej przekazali na ręce Marszałka Województwa Mazowieckiego Adama Struzika trofea zdobyte w dwóch turniejach.
 

W dniach 10-13 września br. drużyna w składzie: Norman Dysiński (Departament Rolnictwa i Modernizacji Terenów Wiejskich), Sławomir Bielecki (Departament Nadzoru Właścicielskiego i Inwestycji), Stanisław Dymitrowski (Departament Organizacji), Piotr Pielat (Departament Organizacji), Kamil Nalewka (Departament Rolnictwa i Modernizacji Terenów Wiejskich), Łukasz Brzeziński (Departament Rolnictwa i Modernizacji Terenów Wiejskich) brała udział w Mistrzostwach Polski Urzędów Marszałkowskich w Piłce Nożnej – Zachodniopomorskie 2009 w Niechorzu. Zespół z Mazowsza bronił zeszłorocznego tytułu mistrzowskiego i w okrojonym składzie bez zawodników rezerwowych i drugim bramkarzem walczącym na boisku), zdobył dobre V miejsce. Uhonorowany został także Nagrodą Fair Play, zaś Sławomir Bielecki uznany został za najlepszego bramkarza turnieju.

26 września br. reprezentacja Urzędu Marszałkowskiego Województwa Mazowieckiego wzięła udział w Turnieju Piłki Nożnej o Puchar Burmistrza Dzielnicy Wawer. Nasza drużyna w składzie: Kamil Nalewka, Robert Nowaczyński (Departament Nieruchomości i Infrastruktury), Klaudiusz Ostrowski (Mazowiecka Jednostka Wdrażania Programów Unijnych), Maciej Pomaski (Departament Opłat Środowiskowych), Łukasz Rybicki (Departament Kultury, Promocji i Turystyki), Marcin Uchman (Mazowiecka Jednostka Wdrażania Programów Unijnych) zajęła w nim 2 miejsce, dodatkowo tytuł Króla Strzelców zdobył Kamil Nalewka - strzelec 7 bramek. Na Spartakiadzie Sportowo-Rekreacyjnej była prowadzona również zbiórka pieniędzy na Instytut "Pomnik-Centrum Zdrowia Dziecka", podczas której reprezentacja zakupiła jedną z wystawionych prac.

Liczba wyświetleń: 2007

powrót

Szanowni Państwo, jeżeli opublikowany artykuł nie jest prawidłowo odczytany przez czytnik ekranu, prosimy o przesłanie uwag do artykułu wraz z podaniem linka do informacji, której dotyczy pytanie. Postaramy się udostępnić bardziej czytelny plik.