Aktualności

Marian Krupiński nowym Wiceprzewodniczącym Sejmiku Województwa Mazowieckiego

2009.10.13 00:00 , aktualizacja: 2012.05.16 10:23

Autor: Łucja D. Cichocka, Wydział Komunikacji Zewnętrznej, Wprowadzenie: Agnieszka Stabińska

Sejmik Województwa Mazowieckiego III kadencji, podczas XXXV posiedzenia 12 października 2009 roku dokonał wyboru nowego wiceprzewodniczącego. Został nim radny Województwa Mazowieckiego Marian Krupiński.
 

Sejmik dokonał wyboru nowego wiceprzewodniczącego w związku z wygaśnięciem mandatu radnego Województwa Mazowieckiego Krzysztofa Borkowskiego.

Nowy wiceprzewodniczący jest radnym Województwa Mazowieckiego, przedstawicielem Sejmikowego Klubu Polskiego Stronnictwa Ludowego; Członkiem Komisji Kultury i Dziedzictwa Narodowego oraz Komisji Ochrony Środowiska. Ma 62 lata, jest absolwentem Akademii Rolniczo-Technicznej w Olsztynie. Był m.in. radnym Województwa Mazowieckiego I kadencji oraz Dyrektorem Delegatury Urzędu Marszałkowskiego Województwa Mazowieckiego w Ostrołęce i ostrołęckiej filii Wojewódzkiego Urzędu Pracy.

Liczba wyświetleń: 1863

powrót

Szanowni Państwo, jeżeli opublikowany artykuł nie jest prawidłowo odczytany przez czytnik ekranu, prosimy o przesłanie uwag do artykułu wraz z podaniem linka do informacji, której dotyczy pytanie. Postaramy się udostępnić bardziej czytelny plik.