Aktualności

Inwestycje w Wyszkowie

2009.11.12 00:00 , aktualizacja: 2012.05.10 15:25

Autor: Administrator, Wprowadzenie: Iwona Dybowska

Samorząd województwa mazowieckiego inwestuje w zdrowie i bezpieczeństwo mieszkańców regionu. 12 listopada br. marszałek województwa mazowieckiego Adam Struzik wziął udział w otwarciu kolejnych strategicznych inwestycji. W Wyszkowie oddano do użytku boisko Orlik oraz zmodernizowany odcinek ulicy I Armii Wojska Polskiego.
 

Kompleks dwóch boisk - piłkarskiego i wielofunkcyjnego, powstały w ramach programu „Moje boisko Orlik – 2012”, otwarty został przy Zespole Szkół Nr 1 im. Marii Curie-Skłodowskiej. Obiekty wyposażone zostały w niezbędny sprzęt sportowy, m.in.: bramki, chorągiewki przegubowe do naznaczania narożników, stalowe kosze do piłki koszykowej oraz siatkę do piłki siatkowej. Na budowę boisk samorząd województwa mazowieckiego przeznaczył 333 tys. zł.

W trakcie uroczystości odbyło się również otwarcie zmodernizowanego odcinka drogi powiatowej nr 4408 w Wyszkowie. Całość inwestycji wyniosła blisko 1,6 mln zł. Samorząd województwa mazowieckiego, w ramach Samorządowego Instrumentu Wsparcia IRozwoju Mazowsza, przeznaczył na ten cel 1 mln zł.

Marszałek Adam Struzik podkreślił, że udział w otwarciu kolejnych inwestycji na Mazowszu jest dla niego źródłem prawdziwej satysfakcji, wynikającej z możliwości obserwowania rzeczywistych postępów i współuczestniczenia w procesie rozwoju regionu. Zaznaczył, że dobro mieszkańców ma priorytetowe znaczenie dla władz województwa i wyraził nadzieję, że oddane do użytku inwestycje wpłyną na poprawę jakości życia i bezpieczeństwa lokalnej społeczności.

Liczba wyświetleń: 819

powrót

Szanowni Państwo, jeżeli opublikowany artykuł nie jest prawidłowo odczytany przez czytnik ekranu, prosimy o przesłanie uwag do artykułu wraz z podaniem linka do informacji, której dotyczy pytanie. Postaramy się udostępnić bardziej czytelny plik.