Aktualności

Andrzejkowe przepowiednie azjatyckiego smoka

2009.11.25 00:00 , aktualizacja: 2012.05.08 15:00

Autor: Administrator, Wprowadzenie: Monika Guzowska

Muzeum Azji i Pacyfiku przygotowało nie lada gratkę dla dzieci w wieku 6-12 lat. Już 28 listopada serdecznie zaprasza na „Andrzejkowe przepowiednie azjatyckiego smoka”.
 

Uczestników powitają animatorzy przebrani w chińskie stroje, którzy wręczą program imprezy wraz z opisem poszczególnych stanowisk, przy których dowiemy się, gdzie dany kraj się znajduje oraz jakie panują w nim zwyczaje, wierzenia i przesądy. Ponadto każdy z uczestników będzie miał okazję zawiesić swoje życzenie na specjalnym drzewku, tak jak robią to Japończycy.

Spośród wszystkich atrakcji spróbujemy m.in. swojego szczęścia w starciu z chińską żabą, jak również skosztujemy ciasteczka z chińską wróżbą. Dla uczestników zabawy przygotowany zostanie drobny azjatycki poczęstunek.

Spotkanie odbędzie się 28 listopada (sobota), w Galerii Azjatyckiej przy ulicy Freta 5, w Warszawie, w godz. 12.00-14.00. Ilość miejsc ograniczona!
zapisy: Zofia Sulińska telefon: 0-512-526-737, mail: zofia.sulinska@gmail.com.

Liczba wyświetleń: 358

powrót

Szanowni Państwo, jeżeli opublikowany artykuł nie jest prawidłowo odczytany przez czytnik ekranu, prosimy o przesłanie uwag do artykułu wraz z podaniem linka do informacji, której dotyczy pytanie. Postaramy się udostępnić bardziej czytelny plik.