Aktualności

Nagrody za najlepsze komiksy o bezpieczeństwie na drodze rozdane

2009.11.26 00:00 , aktualizacja: 2012.05.08 14:41

Autor: Biuro Prasowe, Wprowadzenie: Iwona Dybowska

Do konkursu na najlepszy komiks o bezpieczeństwie zgłoszonych zostało aż 208 prac spełniających warunki konkursu. Wybór nie był łatwy. Poziom nadesłanych prac był bowiem wyjątkowo wysoki. Uczestnicy konkursu w bardzo odważny i niebanalny sposób opowiadali o bezpieczeństwie na drodze. Ostatecznie komisja konkursowa wyłoniła 3 finalistów. Siedem prac otrzymało wyróżnienie.
 

25 listopada br. w urzędzie marszałkowskim Marszałek Województwa Mazowieckiego Adam Struzik oraz Dyrektorzy Wojewódzkich Ośrodków Ruchu Drogowego wręczyli nagrody laureatom konkursu plastycznego Bezpieczna Droga do Szkoły.

Nagrodami w konkursie były za: I miejsce – kamera, II – rower, III – aparat fotograficzny. Osoby wyróżnione dostały odtwarzacze Mp4. Wszystkie dzieci otrzymały również od urzędu marszałkowskiego zestawy młodego rowerzysty. Nagrodzone prace zostaną wykorzystane w materiałach edukacyjnych skierowanych do najmłodszych.

Nagrody dla laureatów i wyróżnionych rysowników zakupiły Wojewódzkie Ośrodki Ruchu Drogowego z Płocka, Siedlec, Ciechanowa, Radomia i Warszawy.

Pliki do pobrania

Rozmiar: 54 kB, Liczba pobrań: 455, Dokument programu Microsoft Word

Artykuły powiązane

Konkurs plastyczny w formie komiksu: „Bezpieczna droga do szkoły”

07-04-2009
Konkurs odbywa się pod honorowym patronatem Marszałka Województwa Mazowieckiego Adama Struzika.Konkurs plastyczny w formie komiksu „Bezpieczna droga do szkoły” jest skierowany do uczniów klas IV, V i VI Szkół Podstawowych uczących się na terenie...
więcej

Liczba wyświetleń: 1634

powrót

Szanowni Państwo, jeżeli opublikowany artykuł nie jest prawidłowo odczytany przez czytnik ekranu, prosimy o przesłanie uwag do artykułu wraz z podaniem linka do informacji, której dotyczy pytanie. Postaramy się udostępnić bardziej czytelny plik.