Aktualności

Otwarto drogę w Celestynowie

2009.12.18 00:00 , aktualizacja: 2012.05.08 10:35

Autor: Patryk Stolarski, Wydział Zarządu, Wprowadzenie: Iwona Dybowska

17 grudnia br. w Celestynowie członek Zarządu Województwa Mazowieckiego Waldemar Roszkiewicz wziął udział w uroczystym oddaniu do użytku zmodernizowanego odcinka drogi wojewódzkiej nr 797.
 

W ramach inwestycji wzmocniono konstrukcję jezdni na odcinku od drogi krajowej nr 50 do ul. Podgórnej w miejscowości Celestynów. Jezdnia została poszerzona do 6 metrów. Zbudowano ciąg pieszo-rowerowy o szerokości 3 metrów, wybudowano zatoki autobusowe oraz przebudowano zjazdy indywidualne. Samorząd Województwa Mazowieckiego przeznaczył na ten cel ponad 2 mln zł.

Członek Zarządu Województwa Mazowieckiego Waldemar Roszkiewicz podkreślił zaangażowanie samorządu województwa w dbałość o bezpieczeństwo mieszkańców regionu, na które składają się m.in. przyjazne dla podróżujących drogi. Wyraził nadzieję, że oddana do użytku inwestycja wpłynie na komfort jazdy i usprawni lokalną komunikację.

Liczba wyświetleń: 499

powrót

Szanowni Państwo, jeżeli opublikowany artykuł nie jest prawidłowo odczytany przez czytnik ekranu, prosimy o przesłanie uwag do artykułu wraz z podaniem linka do informacji, której dotyczy pytanie. Postaramy się udostępnić bardziej czytelny plik.