Aktualności

Strażacy z Baboszewa mają nowy sprzęt

2009.12.21 00:00 , aktualizacja: 2012.05.08 10:14

Autor: Administrator, Wprowadzenie: Iwona Dybowska

19 grudnia br. strażakom Ochotniczej Straży Pożarnej w Baboszewie przekazano nowy ciężki samochód ratowniczo-gaśniczy. W uroczystości wziął udział Marszałek Województwa Mazowieckiego Adam Struzik.
 

Zakup samochodu został dofinansowany kwotą 149 tys. zł w ramach Samorządowego Programu Wsparcia Ochotniczych Straży Pożarnych w Województwie Mazowieckim „OSP-2009”.

Marszałek Adam Struzik pogratulował zakupu nowego ciężkiego samochodu ratowniczo-gaśniczego, najnowocześniejszego na terenie powiatu płońskiego. Podkreślił, że komfort pracy i profesjonalne wyposażenie są czynnikami, które niejednokrotnie determinują skuteczność przeprowadzanych akcji. Zaznaczył, że samorząd województwa, mając na uwadze bezpieczeństwo wszystkich mieszkańców regionu, nieustannie angażuje się w działania polegające na wymianie i uzupełnianiu specjalistycznego wyposażenia ratowniczego. Urząd Marszałkowski Województwa Mazowieckiego od czterech lat wdraża w życie program wsparcia dla Ochotniczych Straży Pożarnych, a przekazywany profesjonalny sprzęt zwiększa efektywność działań strażaków.

Liczba wyświetleń: 482

powrót

Szanowni Państwo, jeżeli opublikowany artykuł nie jest prawidłowo odczytany przez czytnik ekranu, prosimy o przesłanie uwag do artykułu wraz z podaniem linka do informacji, której dotyczy pytanie. Postaramy się udostępnić bardziej czytelny plik.