Aktualności

Pamięci ofiar katastrofy pod Smoleńskiem

2010.04.13 00:00 , aktualizacja: 2012.04.26 11:23

Autor: Agnieszka Stabińska, Wprowadzenie: Iwona Dybowska

Przedstawiciele władz Województwa Mazowieckiego, rozpoczynając dzisiejsze posiedzenie Zarządu, minutą ciszy uczcili pamięć ofiar tragicznej katastrofy lotniczej, jaka wydarzyła się 10 kwietnia br. pod Smoleńskiem. Posiedzeniu przewodniczył wicemarszałek Ludwik Rakowski.
 

14 kwietnia br. na uroczystej, żałobnej sesji zbierze się Sejmik Województwa Mazowieckiego. Obrady rozpoczną się o godz. 11.30 w sali konferencyjnej (parter) Urzędu Marszałkowskiego Województwa Mazowieckiego w Warszawie, przy ul. Jagiellońskiej 26. Wezmą w nich udział radni, Zarząd Województwa Mazowieckiego oraz parlamentarzyści z Mazowsza.

W intencji ofiar tragedii, w tym samym dniu, o godz. 12.15 w Katedrze św. Michała Archanioła i św. Floriana Męczennika przy ul. Floriańskiej 3 na warszawskiej Pradze zostanie odprawiona msza święta.

Liczba wyświetleń: 597

powrót

Szanowni Państwo, jeżeli opublikowany artykuł nie jest prawidłowo odczytany przez czytnik ekranu, prosimy o przesłanie uwag do artykułu wraz z podaniem linka do informacji, której dotyczy pytanie. Postaramy się udostępnić bardziej czytelny plik.