Aktualności

Chopin.Open rozstrzygnięty

2010.06.02 13:55 , aktualizacja: 2014.12.19 10:23

Autor: opracowanie: Wydział Komunikacji Zewnętrznej, Wprowadzenie: Agnieszka Stabińska

Chopin.Open to jedno z pierwszych działań zaplanowanych w ramach autorskiego projektu Samorządu Województwa Mazowieckiego, przygotowanego z okazji obchodów Roku Chopinowskiego 2010 - ♥ Chopin. Mazowieckie wibracje 2010. Inicjatywa adresowana była do mieszkańców Mazowsza, ale mogli w niej wziąć udział uczestnicy z całego kraju.

 

Poprzez specjalny mechanizm na portalu uczestnicy mogli zarejestrować się i zgłaszać swoje prace. Projekty nadesłane na konkurs można oglądać na stronie internetowej www.mazowieckiewibracje2010.pl. Internauci mogli oddawać swój głos na najlepszy projekt. Internetowe głosowanie było częścią punktacji oceniającej, ale decydujący głos przy wyborze zwycięskiego projektu miało jury konkursu. 12 maja br. konkurs został rozstrzygnięty. Spośród 29 nadesłanych prac Komisja konkursowa, w skład której weszli przedstawiciele Urzędu Marszałkowskiego Województwa Mazowieckiego, wyłoniła zwycięski projekt. Ważnym kryterium oceny nadesłanych projektów było nowatorskie podejście oraz kreatywność. Nagrodzony projekt zostanie „zbudowany” na stronie www.mazowieckiewibracje2010.pl

Liczba wyświetleń: 864

powrót

Szanowni Państwo, jeżeli opublikowany artykuł nie jest prawidłowo odczytany przez czytnik ekranu, prosimy o przesłanie uwag do artykułu wraz z podaniem linka do informacji, której dotyczy pytanie. Postaramy się udostępnić bardziej czytelny plik.