Aktualności

Nowy rok szkolny rozpoczęty

2010.09.01 15:40 , aktualizacja: 2012.04.24 13:11

Autor: Agnieszka Stabińska, Wprowadzenie: Agnieszka Stabińska

1 września to szczególny dzień dla uczniów – jak co roku, otwiera 10-miesięczny czas pracy i nauki. W  Inauguracji Roku Szkolnego 2010/2011 na Mazowszu, w imieniu Marszałka Województwa Mazowieckiego, wziął udział Członek Zarządu Waldemar Roszkiewicz.

 

Uroczystości odbyły się w zmodernizowanym i komfortowym kompleksie budynków Szkoły Podstawowej w Izabelinie przy ul. Wojska Polskiego 5 w Hornówku. Ten nowoczesny obiekt edukacyjny jest dostosowany do potrzeb najmłodszych i tak zaprojektowany, by spełniać wszelkie wymogi bezpieczeństwa i wygody maluchów. Będą się tu uczyć dzieci z oddziałów przedszkolnych oraz uczniowie klas I, II i III.

 

Waldemar Roszkiewicz, w tym szczególnym dniu, przekazał całej społeczności szkolnej najlepsze życzenia. Uczniom życzył jak najwyższych ocen, zdobycia nowych umiejętności, ale także nawiązania prawdziwych przyjaźni, kadrze pedagogicznej – realizacji edukacyjnych zamierzeń, osiągnięć w kształtowaniu charakterów młodego pokolenia, cierpliwości w odkrywaniu drzemiących w nich talentów i satysfakcji z wychowywania świadomych obywateli.

 

W przededniu inauguracji roku szkolnego, 31 sierpnia w Urzędzie Marszałkowskim Województwa Mazowieckiego, 40 nauczycieli z placówek oświatowych podległych samorządowi województwa odebrało, z rąk Członka Zarządu Województwa Mazowieckiego Waldemara Roszkiewicza, akty nadania stopnia awansu zawodowego na nauczyciela mianowanego.

Liczba wyświetleń: 838

powrót

Szanowni Państwo, jeżeli opublikowany artykuł nie jest prawidłowo odczytany przez czytnik ekranu, prosimy o przesłanie uwag do artykułu wraz z podaniem linka do informacji, której dotyczy pytanie. Postaramy się udostępnić bardziej czytelny plik.