Aktualności

Mazowieckie urzędy nowocześniejsze

2010.09.07 14:10 , aktualizacja: 2012.04.24 12:39

Autor: Biuro Prasowe, Wprowadzenie: Iwona Dybowska

Mazowieckie urzędy są coraz bardziej zinformatyzowane. 7 września br. przedstawiciele zarządu województwa podpisali kolejne 3 umowy na dofinansowanie projektów związanych z e-administracją. Tym razem to dobra wiadomość dla mieszkańców Jabłonny, Tłuszcza i Pionek.

 

Dotychczas przedstawiciele zarządu podpisali już 22 umowy na dofinansowanie projektów związanych z informatyzacją urzędów na Mazowszu. Unia Europejska dofinansowała je kwotą blisko 84,5 mln zł.

 

Wicemarszałek Marcin Kierwiński pogratulował beneficjentom dobrych projektów oraz życzył szybkiej ich realizacji i sprawnego rozliczenia. Podkreślił, że w czasach informatyzacji i nowoczesnych technologii inwestycje, których realizacja jest możliwa dzięki środkom unijnym, są bardzo potrzebne. Wyraził też nadzieję, że przyczynią się one do dalszego, dynamicznego rozwoju regionu. Członek zarządu Piotr Szprendałowicz dodał, że e-urzędy w poszczególnych gminach powinny usprawnić komunikację pracowników administracyjnych z mieszkańcami.

  • fot. Iwona Dybowska
  • fot. Iwona Dybowska
  • fot. Iwona Dybowska
  • fot. Iwona Dybowska
  • fot. Iwona Dybowska
  • fot. Iwona Dybowska

Pliki do pobrania

Rozmiar: 884 kB, Liczba pobrań: 403, Dokument programu Microsoft Word

Liczba wyświetleń: 854

powrót

Szanowni Państwo, jeżeli opublikowany artykuł nie jest prawidłowo odczytany przez czytnik ekranu, prosimy o przesłanie uwag do artykułu wraz z podaniem linka do informacji, której dotyczy pytanie. Postaramy się udostępnić bardziej czytelny plik.