Aktualności

Otwarcie drogi w powiecie przasnyskim

2010.10.11 12:55 , aktualizacja: 2012.04.23 14:51

Autor: Biuro Prasowe, Wprowadzenie: Dorota Łucja Cichocka

8 października br. Marszałek Województwa Mazowieckiego Adam Struzik wziął udział w uroczystym otwarciu przebudowanego ciągu dróg powiatowych nr 1202W w Rostkowie w gminie Czernice Borowe.

 

Inwestycja mogła być zrealizowana dzięki środkom unijnym przyznanym przez Zarząd Województwa Mazowieckiego. Całkowita wartość inwestycji to 2,1 mln zł, z czego wsparcie unijne w ramach RPO WM wyniosło ponad 1,8 mln zł.


Droga powiatowa nr 1202, przebiegająca przez gminę Czernice Borowe, przebudowana została na odcinku Obrębiec – Szczepanki – Szulmierz (ok. 9 km). W ramach inwestycji poszerzono istniejącą nawierzchnię bitumiczną do szerokości 5,5 m, wykonano chodniki, urządzenia bezpieczeństwa ruchu drogowego, przejścia dla pieszych oraz dwie zatoczki autobusowe w Rostkowie. Wykonano także system odwodnienia drogi.

Liczba wyświetleń: 560

powrót

Szanowni Państwo, jeżeli opublikowany artykuł nie jest prawidłowo odczytany przez czytnik ekranu, prosimy o przesłanie uwag do artykułu wraz z podaniem linka do informacji, której dotyczy pytanie. Postaramy się udostępnić bardziej czytelny plik.