Aktualności

„Biznes Bez Granic” na Mazowszu

2010.11.16 15:30 , aktualizacja: 2012.04.23 09:29

Autor: ARM S.A., Wprowadzenie: Dorota Łucja Cichocka

15 listopada br. Agencja Rozwoju Mazowsza S.A. wspólnie z Ministerstwem Gospodarki zorganizowała konferencję pt. „Biznes Bez Granic” inaugurującą na Mazowszu Ogólnopolski Projekt systemowy Ministra Gospodarki „Sieć Centrów Obsługi Inwestorów i Eksporterów”.

 

Wicemarszałek Marcin Kierwiński wyraził radość z utworzenia COIE na Mazowszu, a także podkreślił atuty województwa mazowieckiego, które czynią ten region najbardziej atrakcyjnym w Polce pod względem potencjału inwestycyjnego oraz zlokalizowanych przedsiębiorstw i ich możliwości eksportowych.  Wyraził również nadzieję, iż COIE ułatwi przedsiębiorcom ekspansję na rynki zagraniczne.

 

Podczas spotkania przedstawione zostały założenia Projektu „Sieć Centrów Obsługi Inwestorów i Eksporterów”. Konferencja skierowana była m.in. do mazowieckich przedsiębiorców, krajowych i zagranicznych inwestorów, którzy mogli uzyskać informację na temat narzędzi i sposobów wspierania eksportu oraz inwestycji. Uczestnictwo w przedsięwzięciu miało doprowadzić do zacieśnienia współpracy pomiędzy środowiskiem biznesu a Centrum Obsługi Inwestora i Eksportera na Mazowszu.

 

Uroczystego otwarcia konferencji dokonali wicemarszałek Marcin Kierwiński, Wiceprezes Zarządu Agencji Rozwoju Mazowsza S.A. Iga Urbanik – Brymas i Podsekretarz Stanu w Ministerstwie Gospodarki  Rafał Baniak.

 

Projekt współfinansowany jest przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego – Podziałanie 6.2.1 Programu Operacyjnego Innowacyjna Gospodarka na lata 2007 – 2013.

  • Archiwum ARM S.A.
  • Archiwum ARM S.A.

Liczba wyświetleń: 1210

powrót

Szanowni Państwo, jeżeli opublikowany artykuł nie jest prawidłowo odczytany przez czytnik ekranu, prosimy o przesłanie uwag do artykułu wraz z podaniem linka do informacji, której dotyczy pytanie. Postaramy się udostępnić bardziej czytelny plik.