Aktualności

VI Memoriał Piłki Halowej Mężczyzn im. Tadeusza Pawełka

2011.02.21 12:35 , aktualizacja: 2012.02.29 11:30

Autor: Katarzyna Wójcicka, Wydział Zarządu, Wprowadzenie: Iwona Dybowska

Już po raz szósty odbył się w Radomiu Memoriał Piłki Halowej Mężczyzn im. Tadeusza Pawełka, nad którym honorowy patronat objął Marszałek Województwa Mazowieckiego Adam Struzik. Zwycięzcom rozgrywek, które odbyły się 20 lutego br., nagrody wręczył członek Zarządu Województwa Mazowieckiego Leszek Ruszczyk.

 

Zawody odbywały się w systemie każdy z każdym w dwóch grupach, a następnie o miejsca od I do VI. W ramach rozgrywek czas gry wynosił 10 minut, natomiast w grze o miejsca – 12 minut. W turnieju wzięły udział również drużyny seniorów.

 

Członek Zarządu Województwa Mazowieckiego Leszek Ruszczyk pogratulował zwycięzcom oraz wszystkim uczestnikom turnieju. Wręczając nagrody, podkreślił, że coroczne rozgrywki to wspaniała okazja sprzyjająca nie tylko integracji lokalnej społeczności, ale także popularyzacji piłki nożnej i aktywnych form spędzania czasu wśród młodzieży.

 

Celem zawodów, organizowanych przez Klub Sportowy "Zamłynie - ZA Kombud S.A." Radom, jest uczczenie pamięci zmarłego w 2002 roku Tadeusza Pawełka - dyrektora PSP nr 15 w Radomiu i wiceprezesa KS "Zamłynie" Radom. Dzięki jego staraniom dokonano m.in. rozbudowy budynku szkoły oraz budowy zespołu boisk, na których rozgrywane były mecze piłkarskie II ligi kobiet oraz piłki nożnej mężczyzn KL-B.

Liczba wyświetleń: 1325

powrót

Szanowni Państwo, jeżeli opublikowany artykuł nie jest prawidłowo odczytany przez czytnik ekranu, prosimy o przesłanie uwag do artykułu wraz z podaniem linka do informacji, której dotyczy pytanie. Postaramy się udostępnić bardziej czytelny plik.