Aktualności

Szanse i ryzyka prowadzenia działalności

2011.03.11 14:45 , aktualizacja: 2012.02.29 10:46

Autor: Arleta Dębkowska (OR), Wprowadzenie: Monika Guzowska

10 marca br. w Wołominie, w siedzibie Cechu Rzemiosł Różnych, odbyła się konferencja gospodarcza zatytułowana „Szanse i Ryzyka prowadzenia działalności”. Wśród zaproszonych gości był wicemarszałek Krzysztof Grzegorz Strzałkowski.

 

Podczas spotkania, w którym uczestniczyli przedsiębiorcy, politycy i samorządowcy głos zabrał wicemarszałek Krzysztof Grzegorz Strzałkowski. Mówił między innymi o możliwościach jakie oferują Urzędy Pracy osobom chcącym uruchomić własną działalność. Podkreślił również ogromną rolę komunikacji, a w szczególności układu dróg wojewódzkich i krajowych w rozwoju gospodarczym.

 

W trakcie spotkania organizatorzy apelowali do mieszkańców, aby bardziej angażowali się na rzecz lokalnych społeczności. Zgodzili się też, że Mazowieckie Forum Biznesu Nauki i Kultury pełni istotną rolę w integracji wszystkich podmiotów przyczyniających się do rozwoju powiatu wołomińskiego.

  • fot. Teresa Urbanowska
  • fot. Teresa Urbanowska
  • fot. Teresa Urbanowska
  • fot. Teresa Urbanowska

Liczba wyświetleń: 1268

powrót

Szanowni Państwo, jeżeli opublikowany artykuł nie jest prawidłowo odczytany przez czytnik ekranu, prosimy o przesłanie uwag do artykułu wraz z podaniem linka do informacji, której dotyczy pytanie. Postaramy się udostępnić bardziej czytelny plik.