Aktualności

Otwarcie Orlika przy LO w Radzyminie

2011.05.30 08:50 , aktualizacja: 2012.02.28 12:02

Autor: Arleta Dębkowska (OR), Wprowadzenie: Monika Guzowska

  • fot. arch. Starostwa...
  • fot. arch. Starostwa...
  • fot. arch. Starostwa...
  • fot. arch. Starostwa...
  • fot. arch. Starostwa...
  • fot. arch. Starostwa...

W Radzyminie, na terenie Liceum Ogólnokształcącego im. Cypriana Kamila Norwida, 27 maja br. otwarto kompleks wielofunkcyjnych boisk sportowych powstałych w ramach programu „Moje boisko-Orlik 2012”. W uroczystości wziął udział m.in. wicemarszałek Krzysztof Strzałkowski.

 

Radzymin to kolejne miasto, które wzięło udział w programie „Moje boisko – Orlik 2012”. Obiekt sportowy składa się z dwóch boisk: do piłki nożnej, siatkówki i koszykówki. Posada on zaplecze w postaci: szatni, natrysków oraz pomieszczeń technicznych. Całość jest ogrodzona i oświetlona.

 

Po okolicznościowych przemówieniach otwierających kompleks boisk, nastąpiło poświęcenie oraz symboliczne przecięcie wstęgi. Podczas otwarcia można było obejrzeć program taneczny przygotowany przez uczniów radzymińskiego liceum. Na zakończenie rozegrano mecz inauguracyjny pomiędzy drużyną LO a pracownikami Starostwa Powiatowego w Wołominie.

Liczba wyświetleń: 785

powrót

Szanowni Państwo, jeżeli opublikowany artykuł nie jest prawidłowo odczytany przez czytnik ekranu, prosimy o przesłanie uwag do artykułu wraz z podaniem linka do informacji, której dotyczy pytanie. Postaramy się udostępnić bardziej czytelny plik.