Aktualności

Inauguracja nowego roku szkolnego w powiecie płońskim

2011.09.01 15:50 , aktualizacja: 2012.02.27 10:27

Autor: Barbara Chmielewska, Delegatura UMWM w Ciechanowie, Wprowadzenie: Iwona Dybowska

Otwarcie placu zabaw „Radosna szkoła” oraz kompleksu sportowego, wybudowanego w ramach programu „Moje Boisko – Orlik 2012”, towarzyszyło inauguracji roku szkolnego 2011/2012 w Szkole Podstawowej nr 3 im. Stanisława Staszica w Płońsku. W uroczystości, która odbyła się 1 września br. wziął udział m.in. członek Zarządu Województwa Mazowieckiego Leszek Ruszczyk.

 

Po uroczystym przywitaniu dzieci i młodzieży po wakacyjnej przerwie, gospodarze wyrazili nadzieję, że kolejny rok pracy będzie obfitował w ciekawe wydarzenia i rozwijające inicjatywy. Uczniom życzono efektywnego odkrywania zainteresowań i życiowych pasji, a dyrekcji oraz kadrze pedagogicznej – wielu osiągnięć w kształtowaniu charakterów młodego pokolenia.

 

Miłym akcentem uroczystości inauguracyjnych było oddanie do użytku dwóch, ważnych dla najmłodszych mieszkańców powiatu, inwestycji – placu zabaw i kompleksu boisk sportowych. Dzięki takim obiektom, nauka w nowym roku szkolnym będzie zdecydowanie przyjemniejsza.

 

Nie zabrakło też występów artystycznych – okolicznościowy program zaprezentowali uczniowie klasy sportowej, tancerze ze Szkoły Tańca „NUTKA” oraz Ludowy Zespół Artystyczny Płońsk.

  • fot. arch. SP nr 3 w...
  • fot. arch. SP nr 3 w...
  • fot. arch. SP nr 3 w...

Liczba wyświetleń: 349

powrót

Szanowni Państwo, jeżeli opublikowany artykuł nie jest prawidłowo odczytany przez czytnik ekranu, prosimy o przesłanie uwag do artykułu wraz z podaniem linka do informacji, której dotyczy pytanie. Postaramy się udostępnić bardziej czytelny plik.