Aktualności

III Triathlon Warszawski

2011.09.19 13:40 , aktualizacja: 2012.02.24 14:42

Autor: Milena Szymańska, Wprowadzenie: Agnieszka Stabińska

17 września br. wicemarszałek Marcin Kierwiński otworzył Mistrzostwa Warszawy w Triathlonie i Aquathlonie.

 

W tym roku, poza powszechnie znanym już Triathlonem Warszawskim (indywidualnym i rodzinnym), Ursynowskie Centrum Sportu i Rekreacji postanowiło zorganizować także coś dla młodszych uczestników. Dzieci w kategoriach wiekowych 10-11 i 12-13 oraz 14-15 lat mogły spróbować swoich sił w Aquathlonie – pływanie + bieg. Kolejną zmianą była dodatkowa kategoria rodzinna, która umożliwiła uczestnikom start w składzie nie tylko mama-tata-dziecko, ale też w innych kombinacjach.

 

Konkurencje odbywały się na pływalni „Aqua Relaks” ul. Wilczy Dół 4 oraz w Parku Kultury w Powsinie , który wraz z Warszawskim Towarzystwem Triathlonu współorganizował całe wydarzenie.

 

Tegoroczna edycja zawodów została również objęta honorowym patronatem Marszałka Województwa Mazowieckiego Adama Struzika.

Liczba wyświetleń: 501

powrót

Szanowni Państwo, jeżeli opublikowany artykuł nie jest prawidłowo odczytany przez czytnik ekranu, prosimy o przesłanie uwag do artykułu wraz z podaniem linka do informacji, której dotyczy pytanie. Postaramy się udostępnić bardziej czytelny plik.