Aktualności

Mazowiecka siatkówka kobiet w doskonałym wydaniu

2011.10.03 13:55 , aktualizacja: 2012.02.24 11:54

Autor: Arleta Dębkowska (OR), Wprowadzenie: Monika Guzowska

fot. Piotr Kucz
fot. Piotr Kucz
fot. Piotr Kucz
fot. Piotr Kucz
fot. Marek Bąk

1 października br. w Legionowskiej Arenie odbył się mecz siatkarek Siódemki Legionovii Legionowo, które występy w I lidze rozpoczęły od zwycięstwa z Silesią Volley Mysłowice/Chorzów. Rywalizacji dziewcząt przyglądał się wicemarszałek Krzysztof Strzałkowski.


Rozpoczęcie meczu poprzedziła miła niespodzianka. Wicemarszałek Krzysztof Strzałkowski wręczył zawodniczkom Siódemki Legionovii Legionowo okazały puchar. To symboliczne podziękowanie za pracowity zeszły sezon, który przyniósł awans do I Ligi Piłki Siatkowej Kobiet. Legionowianki osiągnęły ten sukces w pięknym stylu – nie przegrały w całych rozgrywkach nawet jednego meczu!


Sobotnią rywalizację obserwowało ponad 1500 osób. Zawodniczki, czując ogromne wsparcie tak licznie przybyłych kibiców, z każdą minutą grały coraz lepiej, wygrywając 3:0. Legionowski klub jest jednym z najlepszych w kraju w kategorii młodziczek, kadetek oraz juniorek. Wygranie kolejnego starcia to dobry prognostyk na sezon i potwierdzenie aspiracji klubu do osiągnięcia awansu i zdobycia kolejnych siatkarskich zaszczytów.


Kolejne zawody 12 października – Puchar Polski ze Spartą Warszawa – Derby oraz 15 października mecz ligowy z AZS WSBiP KSZO Ostrowiec Świętokrzyski.
 

Liczba wyświetleń: 454

powrót

Szanowni Państwo, jeżeli opublikowany artykuł nie jest prawidłowo odczytany przez czytnik ekranu, prosimy o przesłanie uwag do artykułu wraz z podaniem linka do informacji, której dotyczy pytanie. Postaramy się udostępnić bardziej czytelny plik.