Aktualności

„Pierwszy krok do Mistrzostwa”

2011.10.07 09:05 , aktualizacja: 2012.02.24 10:59

Autor: Milena Szymańska, Wydział Zarządu, Wprowadzenie: Iwona Dybowska

6 października br. w Ośrodku Sportu i Rekreacji Dzielnicy Wawer w Warszawie odbyły się zawody pływackie pn. „Pierwszy krok do Mistrzostwa”. Puchary zwycięzcom sportowych zmagań wręczył wicemarszałek Marcin Kierwiński.

 

Zawody „Pierwszy krok do Mistrzostw: adresowane były do dzieci z klas II, III i IV wawerskich szkół podstawowych, urodzonych w latach 2001-2003.Dzieci z klas II rywalizowały w stylu dowolnym. Uczniowie klas III i IV ścigali się na dystansie 25 m w jednej z trzech technik – stylem  dowolnym, grzbietowym lub klasycznym.

 

Na zwycięzców zawodów czekały atrakcyjne nagrody oraz puchary ufundowane przez Samorząd Województwa Mazowieckiego. Upominki wręczył wicemarszałek Marcin Kierwiński. Pogratulował wszystkim dzieciom determinacji i podkreślił, że sport uczy i wychowuje, łącząc tych, którym nieobce są takie pojęcia jak pasja, uczciwość czy zdrowa rywalizacja.

Liczba wyświetleń: 394

powrót

Szanowni Państwo, jeżeli opublikowany artykuł nie jest prawidłowo odczytany przez czytnik ekranu, prosimy o przesłanie uwag do artykułu wraz z podaniem linka do informacji, której dotyczy pytanie. Postaramy się udostępnić bardziej czytelny plik.