Aktualności

Maciejowice mają nowego Orlika

2011.11.24 14:05 , aktualizacja: 2012.02.24 08:10

Autor: Radosław Strzaliński, Wydział Zarządu, Wprowadzenie: Iwona Dybowska

23 listopada br. w Maciejowicach (pow. garwoliński) oddano do użytku kompleks boisk sportowych wybudowanych w ramach programu „Moje Boisko – Orlik 2012”. W uroczystości wzięła udział członek Zarządu Województwa Mazowieckiego Janina Ewa Orzełowska.

 

Program „Moje Boisko – Orlik 2012” zakłada budowę ogólnodostępnych, bezpłatnych kompleksów boisk sportowych wraz z szatniami i zapleczem socjalnym, w każdej gminie na terenie całego kraju. Głównym celem działania jest udostępnienie dzieciom i młodzieży nowoczesnej infrastruktury sportowej i umożliwienie efektywnego rozwijania sportowych pasji.

 

Członek Zarządu Województwa Mazowieckiego Janina Ewa Orzełowska pogratulowała władzom gminy realizacji tak ważnej i potrzebnej inwestycji. Propagowanie zdrowego stylu życia to jedno z najważniejszych zadań, które należy konsekwentnie wdrażać – podkreśliła. Udostępniając najmłodszym przestrzeń pozwalającą aktywnie spędzać wolny czas, dbamy o ich rozwój, zdrowie, a także bezpieczeństwo – podsumowała.

 

Budowa „Orlika” została dofinansowana z budżetu Samorządu Województwa Mazowieckiego kwotą ponad 328 tys. zł.

  • fot. Tomasz Napiórkowski
  • fot. Tomasz Napiórkowski
  • fot. Tomasz Napiórkowski
  • fot. Tomasz Napiórkowski
  • fot. Tomasz Napiórkowski
  • fot. Tomasz Napiórkowski
  • fot. Tomasz Napiórkowski

Liczba wyświetleń: 601

powrót

Szanowni Państwo, jeżeli opublikowany artykuł nie jest prawidłowo odczytany przez czytnik ekranu, prosimy o przesłanie uwag do artykułu wraz z podaniem linka do informacji, której dotyczy pytanie. Postaramy się udostępnić bardziej czytelny plik.