Aktualności

Trasa 632 poświęcona

2011.12.05 12:35 , aktualizacja: 2012.02.23 13:14

Autor: Joanna Nieborek, Wydział Zarządu, Wprowadzenie: Dorota Łucja Cichocka

5 grudnia br. wicemarszałek Krzysztof Grzegorz Strzałkowski wziął udział w poświęceniu wyremontowanego odcinka trasy 632 przebiegającego przez Gminę Wieliszew.

 

Poświęcenia dokonał ks. Grzegorz Kucharski, natomiast trasę uroczyście otworzyli: wicemarszałek Krzysztof Grzegorz Strzałkowski, Wójt Gminy Wieliszew Paweł Kownacki, Wicestarosta Powiatu Legionowskiego Robert Wróbel i Przewodniczący Rady Gminy Wieliszew Józef Borzewski.

 

Droga wojewódzka nr 632 jest jednym z najważniejszych ciągów komunikacyjnych Gminy Wieliszew, dlatego jej naprawa była priorytetem. Dzięki sprawnej współpracy oraz porozumieniu Marszałka Województwa Mazowieckiego, Wójta Gminy Wieliszew i Starosty Legionowskiego, a także sprzyjającej aurze, prace remontowe  rozpoczęto późną jesienią i zakończono jeszcze przed koncem 2011 roku.

 

Gratulując władzom Gminy inwestycji, wicemarszałek Strzałkowski przypomniał, że wyremontowanie jezdni to nie tylko poprawa komfortu podróży, ale przede wszystkim poprawa bezpieczeństwa, zarówno kierowców, jak i pieszych użytkowników drogi. Podkreślił także, że projekt został dobrze przygotowany i bardzo szybko zrealizowany.

  • fot. Archiwum UMWM
  • fot. Archiwum UMWM
  • fot. Archiwum UMWM
  • fot. Archiwum UMWM

Liczba wyświetleń: 769

powrót

Szanowni Państwo, jeżeli opublikowany artykuł nie jest prawidłowo odczytany przez czytnik ekranu, prosimy o przesłanie uwag do artykułu wraz z podaniem linka do informacji, której dotyczy pytanie. Postaramy się udostępnić bardziej czytelny plik.