Aktualności

Podzieliliśmy się opłatkiem

2011.12.22 16:20 , aktualizacja: 2012.02.23 11:22

Autor: Agnieszka Bogucka, Wprowadzenie: Dorota Łucja Cichocka

W czwartek, 22 grudnia br., na spotkaniu opłatkowym zebrali się pracownicy Urzędu Marszałkowskiego i wojewódzkich samorządowych jednostek organizacyjnych.

 

Wśród gości byli m.in. Marszałek Województwa Mazowieckiego Adam Struzik, wicemarszałek Krzysztof Strzałkowski, członek Zarządu Wiesław Raboszuk, Sekretarz Województwa Dyrektor UMWM Waldemar Kuliński, Skarbnik Marek Miesztalski, radni i przedstawiciele władz rządowych i samorządowych.

 

Marszałek Adam Struzik życzył wszystkim, aby nadchodzące święta były czasem spokojnym i radosnym, spędzonym w gronie najbliższych, a zbliżający się Nowy Rok przyniósł nadzieję, satysfakcję i spełnienie marzeń, zarówno tych zawodowych, jak i prywatnych. Spotkanie było też okazją do podsumowania kolejnego roku wspólnej pracy na rzecz województwa i jego społeczności. Marszałek podziękował pracownikom administracji samorządowej za zaangażowanie w pracę i służbę społeczności Mazowsza. Podkreślił również, że rozwój województwa jest wspólnym sukcesem nie tylko pracowników samorządowych, ale i wszystkich obywateli. Życzył, aby rok 2012 był kolejnym, w którym województwo mazowieckie dynamicznie się rozwija i zapewnia swoim mieszkańcom bezpieczną i spokojną  przyszłość.

 

Ciepłe słowa skierował do zebranych również arcybiskup Henryk Hoser. Wyraził też nadzieję, że nadchodzące Święta Bożego Narodzenia upłyną w atmosferze przepełnionej spokojem i miłością. Przypomniał, że Boże Narodzenie to czas pojednania i nowych nadziei.
 

Jak na spotkanie wigilijne przystało, przełamano się opłatkiem, a zwieńczeniem było wspólne śpiewanie kolęd.

  • fot. Dorota Ł. Cichocka
  • fot. Dorota Ł. Cichocka
  • fot. Dorota Ł. Cichocka
  • fot. Dorota Ł. Cichocka
  • fot. Dorota Ł. Cichocka
  • fot. Dorota Ł. Cichocka
  • fot. Dorota Ł. Cichocka
  • fot. Dorota Ł. Cichocka
  • fot. Dorota Ł. Cichocka

Liczba wyświetleń: 2228

powrót

Szanowni Państwo, jeżeli opublikowany artykuł nie jest prawidłowo odczytany przez czytnik ekranu, prosimy o przesłanie uwag do artykułu wraz z podaniem linka do informacji, której dotyczy pytanie. Postaramy się udostępnić bardziej czytelny plik.