Aktualności

Spotkanie noworoczne samorządowców w Sierpcu

2012.02.06 09:00 , aktualizacja: 2012.02.22 13:43

Autor: oprac. Wydział Komunikacj Zewnętrznej, Wprowadzenie: Iwona Dybowska

3 lutego br., podczas spotkania noworocznego w Sierpcu, podsumowano projekty sfinalizowane w powiecie sierpeckim w 2011 r. Do udziału w dyskusji poświęconej dotychczasowym osiągnięciom inwestycyjnym oraz wyzwaniom rozwojowym na kolejne lata zaproszono m.in. Marszałka Województwa Mazowieckiego Adama Struzika.

 

Jak podkreślono, by efektywnie się rozwijać, konieczne jest zrozumienie potrzeb wszystkich uczestników życia społeczno-gospodarczego. Tylko dzięki wielopłaszczyznowej współpracy możliwe jest efektywne realizowanie obranych celów. Dlatego, podsumowując inwestycje w powiecie sierpeckim, wspólnie uznano, że udział w osiągnięciach minionego roku mają nie tylko lokalne samorządy, ale także przedstawiciele środowisk naukowych, przedsiębiorcy, a przede wszystkim mieszkańcy. Dyskusja stała się okazją do podziękowania za dotychczasowy wkład w rozwój powiatu oraz do debaty nad kolejnymi projektami.

 

Artystyczną oprawę spotkania zapewnili sierpeccy artyści. Wystąpili licealiści z zespołu „Duszki” oraz grupa rockowa „Anastas”.

  • fot. arch. Pracowni...
  • fot. arch. Starostwa...
  • fot. arch. Starostwa...
  • fot. arch. Starostwa...
  • fot. arch. Starostwa...
  • fot. arch. Starostwa...

Liczba wyświetleń: 812

powrót

Szanowni Państwo, jeżeli opublikowany artykuł nie jest prawidłowo odczytany przez czytnik ekranu, prosimy o przesłanie uwag do artykułu wraz z podaniem linka do informacji, której dotyczy pytanie. Postaramy się udostępnić bardziej czytelny plik.