Aktualności

Płockie „Spotkania z sukcesem”

2012.02.13 10:30 , aktualizacja: 2012.02.22 12:10
Autor: opr. Łukasz Welenc, Wprowadzenie: Agnieszka Stabińska
fot. Renata Kwiatkowska
fot. Renata Kwiatkowska
fot. Renata Kwiatkowska

10 lutego br. marszałek Adam Struzik był gościem honorowym studenckiego Forum Business Centre Club Oddział w Płocku w ramach pierwszego z cyklu „Spotkań z sukcesem”.

 

Zamierzeniem organizatorów jest zapraszanie znanych płocczan ze świata biznesu, polityki, sportu, kultury i nauki, którzy opowiadając o swojej drodze do sukcesu, będą inspirować płocką młodzież. Projekt stanowi akcję promocyjną dotyczącą recepty na karierę we współczesnym świecie.

 

Spotkanie ze studencką bracią stanowiło formę dialogu. Marszałek odpowiadał m.in. na pytania: Jak wygląda jego zwykły dzień pracy? Jak spędza swój czas wolny? Jak wspomina czasy studenckie i jak wyobrażał sobie karierę zawodową w momencie ukończenia studiów? Przybliżył też młodzieży swój codzienny plan zajęć. Przyznał, że nie pozostaje mu zbyt wiele wolnych chwil na realizację własnych pasji, ponieważ praca przez niego wykonywana pochłania dużo czasu, natomiast jest niezwykle satysfakcjonująca. Marszałek podkreślił, że płockie środowisko stanowi doskonałe miejsce do rozwoju dla młodych ludzi. Podziękował studentom za spotkanie i życzył im wytrwałości, wielu inspiracji w budowaniu własnej ścieżki zawodowej oraz szeroko rozumianej aktywności, która jest najlepszą drogą do samorealizacji.

 

Studenckie Forum BCC jest organizacją, działającą przy zrzeszeniu prywatnych przedsiębiorców w Polsce. Szerzy idee przedsiębiorczości i rozwoju wśród studentów, młodzieży licealnej oraz osób, które zaczynają przygodę z biznesem. Współistnieje na zasadzie współpracy z lokalnymi przedsiębiorcami, organizacjami oraz władzami samorządowymi na każdym szczeblu.

Liczba wyświetleń: 849

powrót

Szanowni Państwo, jeżeli opublikowany artykuł nie jest prawidłowo odczytany przez czytnik ekranu, prosimy o przesłanie uwag do artykułu wraz z podaniem linka do informacji, której dotyczy pytanie. Postaramy się udostępnić bardziej czytelny plik.