Aktualności

Call Center w Kolejach Mazowieckich

2012.03.20 14:05

Autor: Koleje Mazowieckie Sp. z o.o., Wprowadzenie: Monika Guzowska

arch. Kolei Mazowieckich
arch. Kolei Mazowieckich
arch. Kolei Mazowieckich
arch. Kolei Mazowieckich
arch. Kolei Mazowieckich

22 364 44 44 – to nowy numer informacji dla podróżnych w Spółce „Koleje Mazowieckie – KM”. Pod tym kontaktem, podróżni przez całą dobę będą mogli uzyskać informacje na temat, rozkładu jazdy, cen biletów, aktualnych ofert, czy bieżących utrudnień. 20 marca br. uroczystego uruchomienia infolinii dokonali m.in. Marszałek Województwa Mazowieckiego Adam Struzik oraz wicemarszałek Krzysztof Grzegorz Strzałkowski.

 

– To przede wszystkim dobra informacja dla pasażerów, którzy za pomocą telefonu będą mogli w każdej chwili i w każdym miejscu otrzymać pełną informację na temat konkretnego połączenia, zdarzenia czy problemu. Oczywiście mam nadzieję, że takich sytuacji będzie jak najmniej. Profesjonalny przewoźnik musi się jednak na taką ewentualność przygotować – mówił marszałek Adam Struzik – Od początku działalności Spółki inwestujemy w jej rozwój. Otwarcie Call Center to inwestycja w jakość i dobre relacje z pasażerami – dodał.

 

Nowy punkt informacji pasażerskiej Kolei Mazowieckich został zbudowany przy wykorzystaniu usługi plus wIVR dostarczonej przez Polkomtel S.A. Usługa łączy w sobie interaktywny kontakt z osobami dzwoniącymi oraz pełną obsługę telekomunikacyjną, m.in. łącza i numer dostępowy. Dzięki zaawansowanym możliwościom systemu, konsultanci mogą obsłużyć nawet 10 połączeń jednocześnie. Na chwilę obecną funkcjonuje 7 stanowisk(dwa z nich poza Warszawą – w Siedlcach i Radomiu). Wyposażone są w aparaty telefoniczne nowej generacji wraz z profesjonalnymi słuchawkami i mikrofonami.

 

Konsultanci obsługujący Call Center zostali przeszkoleni z prowadzenia profesjonalnych rozmów telefonicznych. Dla wygody pasażerów, udzielane informacje są podzielone tematycznie i wybierane tonowo, a rozmowy są nagrywane.W każdej chwili, podróżny może połączyć się z konsultantem, wybierając tonowo odpowiedni numer z klawiatury telefonu.

 

Podróżni pod numerem 22 364 44 44 otrzymają informacje na temat: usług Spółki Koleje Mazowieckie oraz innych przewoźników (rozkład jazdy pociągów, ceny biletów, oferty), przejazdów dla osób niepełnosprawnych i o ograniczonej sprawności ruchowej, a także o bieżących utrudnieniach i awariach.

Liczba wyświetleń: 736

powrót

Szanowni Państwo, jeżeli opublikowany artykuł nie jest prawidłowo odczytany przez czytnik ekranu, prosimy o przesłanie uwag do artykułu wraz z podaniem linka do informacji, której dotyczy pytanie. Postaramy się udostępnić bardziej czytelny plik.