Aktualności

Sport, edukacja i zdrowie dofinansowane

2012.12.11 14:25 , aktualizacja: 2012.12.11 15:52

Autor: Biuro Prasowe, Wprowadzenie: Dorota Łucja Cichocka

18,5 mln zł na inwestycje w gminach Długosiodło (w pow. wyszkowskim), Baranowo w pow. ostrołęckim), Iłów (w pow. sochaczewskim) i Siemiątkowo (w pow. żuromińskim) oraz w powiecie zwoleńskim – to efekt umów, podpisanych 11 grudnia br. w Urzędzie Marszałkowskim Województwa Mazowieckiego w Warszawie.

 

Nowe sale gimnastyczne – w Starym Bosewie (gm. Długosiodło), Siemiątkowie  i Zwoleniu, modernizacja szkoły podstawowej w Brzozowie Starym (gm. Iłów) oraz ośrodka zdrowia w Baranowie koło Ostrołęki to kolejnych pięć inwestycji, które decyzją Zarządu Województwa Mazowieckiego otrzymają unijne dofinansowanie. Umowy w tej sprawie podpisali marszałek Adam Struzik, wicemarszałek Leszek Ruszczyk, członkowie zarządu Janina Ewa Orzełowska i Wiesław Raboszuk oraz beneficjenci.

 

Projekty będą realizowane w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Mazowieckiego 2007-2013, w odpowiedzi na konkursy przeprowadzone przez Mazowiecką Jednostkę Wdrażania Programów Unijnych.

  • fot. Eliza Albrechcińska
  • fot. Eliza Albrechcińska
  • fot. Eliza Albrechcińska
  • fot. Eliza Albrechcińska
  • fot. Eliza Albrechcińska

Liczba wyświetleń: 791

powrót

Szanowni Państwo, jeżeli opublikowany artykuł nie jest prawidłowo odczytany przez czytnik ekranu, prosimy o przesłanie uwag do artykułu wraz z podaniem linka do informacji, której dotyczy pytanie. Postaramy się udostępnić bardziej czytelny plik.