Aktualności

Modernizacja świetlicy zakończona

2013.01.21 11:05 , aktualizacja: 2013.02.06 10:16

Autor: Radosław Strzaliński (OR), Wprowadzenie: Monika Guzowska

arch. GOK w Siedlcach
arch. GOK w Siedlcach
arch. GOK w Siedlcach
arch. GOK w Siedlcach

Mieszkańcy Strzały (w powiecie siedleckim) mają już do dyspozycji odremontowaną i zmodernizowaną świetlicę wiejską. Realizacja inwestycji była możliwa dzięki dofinansowaniu z Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich 2007- 2013 w wysokości 346 tys. zł.

 

W ramach prac wykonane zostało m.in. docieplenie ścian i stropu, zrobienie nowej elewacji, wymianę części okien i drzwi, remont oraz malowanie pomieszczeń na parterze i piętrze budynku.Świetlica w Strzale wchodzi w skład Gminnego Ośrodka Kultury w Siedlcach – organizatora np. spotkań kulturalno-oświatowych, zawodów sportowych, festynów, konkursów i spotkań integracyjnych.

 

Uroczyste otwarcie placówki odbyło się 20 stycznia br. Wśród zaproszonych gości była m.in. członek zarządu województwa mazowieckiego Janina Ewa Orzełowska, która pogratulowała realizacji inwestycji i życzyła, aby to nowe miejsce sprzyjało organizowaniu imprez i spotkań, które będą integrowały mieszkańców.

Liczba wyświetleń: 687

powrót

Szanowni Państwo, jeżeli opublikowany artykuł nie jest prawidłowo odczytany przez czytnik ekranu, prosimy o przesłanie uwag do artykułu wraz z podaniem linka do informacji, której dotyczy pytanie. Postaramy się udostępnić bardziej czytelny plik.