Aktualności

„KOWALA 2013”, czyli turniej o puchar wójta

2013.02.18 12:20 , aktualizacja: 2013.02.19 09:36

Autor: Katarzyna Klepaczewska (OR), Wprowadzenie: Monika Guzowska

W V Międzygminnym Turnieju Piłki Siatkowej Mężczyzn w Kowali (powiat radomski) udział wzięło 6 drużyn. Były to: „Domino” Jastrząb, „Orlik” Przytyk, Wolanów, Kowala, „UKS Olimp” Skaryszew oraz zespół z Publicznego Gimnazjum w Parznicach.

 

Najlepszym przyjmującym turnieju, który odbył się 16 lutego br., został zawodnik drużyny „Orlika” Przytyk Bartosz Warda, najlepszym rozgrywającym – zawodnik gminy Kowala Rafał Budzyński, natomiast najlepszym atakującym okazał się zawodnik „Domina” Jastrząb Tomasz Gos. Turniej zakończył się zwycięstwem drużyny z Przytyka nad zespołem gospodarzy wynikiem 2:0.

 

Sportowe zmagania obserwował wicemarszałek Leszek Ruszczyk, który pogratulował zwycięskiej drużynie i podkreślił, że uprawianie sportu przez dorosłych jest dobrym przykładem dla młodzieży. Dzięki temu, że rodzice wspólnie z dziećmi grają w piłkę, biegają czy pływają, zaszczepiają w nich aktywny styl życia.

  • Fot. Piotr Stańczyk
  • Fot. Piotr Stańczyk
  • Fot. Piotr Stańczyk

Liczba wyświetleń: 284

powrót

Szanowni Państwo, jeżeli opublikowany artykuł nie jest prawidłowo odczytany przez czytnik ekranu, prosimy o przesłanie uwag do artykułu wraz z podaniem linka do informacji, której dotyczy pytanie. Postaramy się udostępnić bardziej czytelny plik.