Aktualności

Marszałkowie na rzecz turystyki

2013.08.09 10:10 , aktualizacja: 2013.08.13 13:26

Autor: Agnieszka Plaskota, Wydział Zarządu, Wprowadzenie: Agnieszka Stabińska

  • fot.Marek Dembski
  • fot.Marek Dembski
  • fot.Marek Dembski

Marszałkowie ośmiu województw podpisali w Grudziądzu deklarację dotyczącą współpracy na rzecz zwiększenia potencjału turystycznego rzeki Wisły oraz projektu zmiany ustawy umożliwiającej wytyczanie rowerowych i pieszych szlaków na wałach przeciwpowodziowych.

 

Samorząd Województwa Mazowieckiego reprezentowali członek zarządu Janina Ewa Orzełowska oraz dyrektor Departamentu Kultury, Promocji i Turystyki Paweł Cukrowski. W spotkaniu uczestniczył Prezydent RP Bronisław Komorowski.

 

Podpisana deklaracja to nawiązanie do idei narodowego markowego produktu turystycznego Wiślanej Trasy Rowerowej obejmującej tereny województw wzdłuż Wisły: mazowieckiego, kujawsko-pomorskiego, pomorskiego, lubelskiego, świętokrzyskiego, podkarpackiego, małopolskiego oraz śląskiego.

Pliki do pobrania

Rozmiar: 1786 kB, Liczba pobrań: 367, Adobe Acrobat Document

Liczba wyświetleń: 803

powrót

Szanowni Państwo, jeżeli opublikowany artykuł nie jest prawidłowo odczytany przez czytnik ekranu, prosimy o przesłanie uwag do artykułu wraz z podaniem linka do informacji, której dotyczy pytanie. Postaramy się udostępnić bardziej czytelny plik.