Aktualności

Z dyplomem w ręku

2013.09.06 11:45 , aktualizacja: 2013.09.06 12:12

Autor: Dagmara Jaworska (OR), Wprowadzenie: Monika Guzowska

Fot. Artur Opęchowski
Fot. Artur Opęchowski

Aż 92 proc. abiturientów kierunku technik farmaceutyczny i 95 proc. kierunku technik masażysta zdało egzamin potwierdzający uzyskanie kwalifikacji zawodowych. 5 września br. absolwenci Zespołu Medyczno-Społecznych Szkół Policealnych w Warszawie odebrali dyplomy.

 

W uroczystości wziął udział wicemarszałek Krzysztof Grzegorz Strzałkowski, który powiedział, że warszawska placówka doskonale wpisuje się w potrzeby obecnego rynku pracy. Jego zdaniem konieczne jest rozwijanie szkolnictwa zawodowego, dającego solidną podbudowę do kontynuacji nauki na studiach wyższych, bądź wykonywania satysfakcjonującej pracy w konkretnym zawodzie.

 

Zespół Medyczno-Społecznych Szkół Policealnych jest publiczną, dzienną szkołą kształcącą w zawodach medycznych, socjalnych i pokrewnych.

Liczba wyświetleń: 396

powrót

Szanowni Państwo, jeżeli opublikowany artykuł nie jest prawidłowo odczytany przez czytnik ekranu, prosimy o przesłanie uwag do artykułu wraz z podaniem linka do informacji, której dotyczy pytanie. Postaramy się udostępnić bardziej czytelny plik.