Aktualności

Święto Kolejarza 2013

2013.11.22 12:30 , aktualizacja: 2013.11.22 12:34

Autor: Monika Guzowska, Wprowadzenie: Monika Guzowska

Choć Święto Kolejarza przypada 25 listopada (w dzień św. Katarzyny – patronki kolejarzy), w tym roku pracownicy spółki Koleje Mazowieckie świętowali cztery dni wcześniej.

 

Impreza była doskonałą okazją do wręczenia odznaczeń resortowych dla pracowników Kolei Mazowieckich, którzy swoją pracą przyczynili się do rozwoju transportu kolejowego w Polsce. W podziękowaniu za zaangażowanie w organizację transportu na terenie Mazowsza, marszałek województwa Adam Struzik wręczył na ręce prezesa zarządu Kolei Mazowieckich Artura Radwana dyplom uznania dla Spółki.

 

Na uroczystości przybyli m.in. marszałek Adam Struzik, wicemarszałek Krzysztof Grzegorz Strzałkowski, członek zarządu Wiesław Raboszuk, przedstawiciele spółek kolejowych, organizacji związkowych oraz pracownicy spółki.

Liczba wyświetleń: 446

powrót

Szanowni Państwo, jeżeli opublikowany artykuł nie jest prawidłowo odczytany przez czytnik ekranu, prosimy o przesłanie uwag do artykułu wraz z podaniem linka do informacji, której dotyczy pytanie. Postaramy się udostępnić bardziej czytelny plik.