Aktualności

Marszałek liderem działalności samorządowej

2014.04.09 10:00

Autor: Dorota Łucja Cichocka, Wprowadzenie: Dorota Łucja Cichocka

Już po raz piąty Wołomiński Klub Biznesu zorganizował Galę Lidera Biznesu Powiatu Wołomińskiego. Statuetkę  ,,Lider działalności samorządowej 2014” otrzymał marszałek Adam Struzik, który został również honorowym członkiem klubu.  

 

Dziękując za wyróżnienie, marszałek Adam Struzik podkreślił, że priorytetem w działaniach władz samorządowych jest dynamiczny i zrównoważony rozwój regionu, dlatego tak cenne okazują się wszelkie inicjatywy motywujące do aktywności i nagradzające efektywną pracę. Zadania te spełnia, cieszące się dużym zainteresowaniem, przedsięwzięcie liderów biznesu powiatu wołomińskiego.

 

­– Mam świadomość, że zwiększanie potencjału inwestycyjnego Mazowsza przekłada się na jakość życia wszystkich mieszkańców regionu. Istnienie dobrze prosperujących i otwartych na współpracę firm jest naszą wizytówką, a nowoczesne zarządzanie, wysokie standardy pracy, dobre wyniki oraz kierowanie się zasadami etyki to wartości, na które coraz częściej stawiają mazowieccy biznesmani. Przekonany jestem, że zdrowa rywalizacja, polegająca na wymianie doświadczeń i promocji społecznego zaangażowania, sprzyjać będzie podnoszeniu konkurencyjności naszego województwa – powiedział marszałek Adam Struzik.

 

„Statuetki Lidera Biznesu” otrzymali: Gaz Media Sp. z o.o. z Wołomina, Skłodowscy Sp. z o.o. z Marek, PPH Waflex Wiesław Stankiewicz z Radzymina oraz Foto Elka Film Elżbieta Kuczko z Wołomina.   Wyróżnienie specjalne otrzymał Rotary Club Warszawa City – za współdziałanie z Wołomińskim Klubem Biznesu w realizacji projektów dobroczynnych na rzecz społeczności lokalnej.

  • fot. Wołomiński Klub...
  • fot. Wołomiński Klub...
  • fot. Wołomiński Klub...
  • fot. Wołomiński Klub...
  • fot. Wołomiński Klub...

Liczba wyświetleń: 692

powrót

Szanowni Państwo, jeżeli opublikowany artykuł nie jest prawidłowo odczytany przez czytnik ekranu, prosimy o przesłanie uwag do artykułu wraz z podaniem linka do informacji, której dotyczy pytanie. Postaramy się udostępnić bardziej czytelny plik.