Aktualności

Wektory 2015 rozdane

2016.01.18 15:55 , aktualizacja: 2016.01.19 10:10

Autor: opr.na podst.mat.Pracodawcy RP, Wprowadzenie: Agnieszka Stabińska

  • Wyróżniony prof. Ząbek fot.Pracodawcy RP
  • Laureaci Wektorów 2015 fot.Pracodawcy RP
  • Marszałek Adam Struzik podczas gali fot.Pracodawcy RP

Pracodawcy Rzeczypospolitej Polskiej rozdali prestiżowe nagrody, które trafiły do rąk  wybitnych osobistości ze świata gospodarki, polityki, kultury, nauki i mediów. W gali wziął udział marszałek Adam Struzik.

 

Zaszczytnym wyróżnieniem obdarowano także osoby, które swoją działalnością w różnych dziedzinach pokazują godne naśladowania kierunki i metody postępowania, są autorami nowatorskich rozwiązań – cennych nie tylko dla polskiej gospodarki, ale również życia społecznego. Wektory przyznawane są od 2002 r. przede wszystkim za działalność przynoszącą szczególne korzyści polskiej gospodarce oraz tworzenie klimatu sprzyjającego rozwojowi przedsiębiorczości.

 

Wektor 2015 trafił m.in. do prof. Mirosława Ząbka – kierownika Kliniki Neurochirurgii i Urazów Układu Nerwowego Mazowieckiego Szpitala Bródnowskiego w Warszawie za wybitne osiągnięcia w obszarze neurochirurgii oraz troskę o każdego pacjenta, a także za pasję w realizacji swojego powołania.

Pliki do pobrania

Rozmiar: 13 kB, Liczba pobrań: 381

Liczba wyświetleń: 514

powrót

Szanowni Państwo, jeżeli opublikowany artykuł nie jest prawidłowo odczytany przez czytnik ekranu, prosimy o przesłanie uwag do artykułu wraz z podaniem linka do informacji, której dotyczy pytanie. Postaramy się udostępnić bardziej czytelny plik.