Aktualności

Z warszawskiej Pragi do Doliny Krzemowej

2016.02.05 10:20 , aktualizacja: 2016.02.05 12:49

Autor: oprac. Dorota Łucja Cichocka, Wprowadzenie: Monika Gontarczyk

  • powiększ: siedziba Google Campus Warsaw Fot. Michał Słaby
  • powiększ: z przedstawicielem Google Campus Warsaw rozmawiają przy stole marszałek Adam Struik i dyrektor departamentu Rowoju Regionalnego i Funduszy Europejskich Fot. Michał Słaby
  • powiększ: marszałek zwiedza pomieszczenia kampusu Fot. Michał Słaby
  • powiększ: w trakcie zwiedzania Fot. Michał Słaby
  • powiększ: uczestnicy spotkania w tle, na ścianie napis Campus Warsaw Fot. Michał Słaby

Marszałek Adam Struzik odwiedził Google Campus Warsaw w Centrum Praskim Koneser. Projekt jest start-upowym centrum dla całej Europy Środkowo-Wschodniej.

 

Pełne wsparcie

Jest to przestrzeń przeznaczona dla młodych przedsiębiorców, służąca wymianie wiedzy, spotkaniom z ekspertami, szkoleniom i warsztatom. Firma Google zapewnia im pełne wsparcie – przestrzeń do pracy, specjalistów od technologii, marketingu i sprzedaży – w ramach rocznego abonamentu. Najciekawsze projekty zauważone przez Google będą miały szansę trafić do inwestorów z Doliny Krzemowej. Docelowo miejsce ma tam znaleźć nawet tysiąc przedsiębiorców.

Szansa na dofinansowanie

Podczas wizyty w kampusie marszałek Adam Struzik zachęcał przedstawicieli Google Campus Warsaw do tego, by zwracali uwagę młodych biznesmenów na możliwości pozyskiwania funduszy z UE. Podkreślił, że ogromne możliwości w tym zakresie daje nowa perspektywa RPO WM.

Liczba wyświetleń: 569

powrót

Szanowni Państwo, jeżeli opublikowany artykuł nie jest prawidłowo odczytany przez czytnik ekranu, prosimy o przesłanie uwag do artykułu wraz z podaniem linka do informacji, której dotyczy pytanie. Postaramy się udostępnić bardziej czytelny plik.