Aktualności

Dzień dziecka w powiecie przysuskim

2016.05.31 13:00 , aktualizacja: 2016.05.31 13:25

Autor: Joanna Wołczyńska, Wydział Zarządu, Wprowadzenie: Agnieszka Stabińska

  • Wicemarszałek Janina Ewa Orzełowska i członek zarządu Rafał Rajkowski z reprezentantami lokalnych zespołów
  • Występy lokalnych zespołów fot.Piotr Stańczyk
  • Wicemarszałek Janina Ewa Orzełowska i członek zarządu Rafał Rajkowski składają życzenia najmłodszym

Skakanie na trampolinie, zjeżdżanie z dmuchanych zamków, a do tego muzyka, gry, zabawy, słodycze i upominki z loterii fantowej – to wszystko sprawiło, że z twarzy dzieci z gminy Gielniów nie znikał uśmiech. Było kolorowo i wesoło.

 

Życzenia dla najmłodszych, z okazji zbliżającego się Międzynarodowego Dnia Dziecka, złożyli wicemarszałek Janina Ewa Orzełowska oraz członek zarządu województwa mazowieckiego Rafał Rajkowski. Życzyli wszystkim dzieciom – nie tylko na Mazowszu – wiele uśmiechu, radosnych chwil, mnóstwa zabawy oraz by ich dzieciństwo trwało jak najdłużej.

 

Dzień pełen wrażeń

Atrakcji nie zabrakło. Każdy mógł znaleźć coś dla siebie. Uczestnicy rozgrywali mecze w piłkarzyki,  pływali na piłkach wodnych, a także robili zdjęcia w fotobudce. Odbyły się też konkursy z nagrodami. Wielką radość sprawiła krowa firmy Fig And, która rozdawała cukierki – krówki. Dużym zainteresowaniem, zwłaszcza wśród najmłodszych, cieszyło się także malowanie twarzy. Festyn poprowadził animator – klaun.

 

Kuźnia talentów

Impreza była również okazją do zaprezentowania młodych talentów wokalnych i tanecznych. Na scenie wystąpiły liczne zespoły, m.in. z Publicznego Gimnazjum z Gielniowa im. „Bł. Władysława z Gielniowa”, „Bielińska Polka” z Publicznej Szkoły Podstawowej im. Armii Krajowej w Gielniowie oraz młodzieżowa formacja z Gminnego Ośrodka Kultury w Borkowicach.

 

Liczba wyświetleń: 491

powrót

Szanowni Państwo, jeżeli opublikowany artykuł nie jest prawidłowo odczytany przez czytnik ekranu, prosimy o przesłanie uwag do artykułu wraz z podaniem linka do informacji, której dotyczy pytanie. Postaramy się udostępnić bardziej czytelny plik.